Сьогодні: 23.05.2019
18.02.19 159 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Посольство РФ у Великобританії назвало появу прапора Росії на соборі в Солсбері "добротною провокацією"

Дипломатичне представництво Росії в Лондоні заявило, що не має офіційної інформації про появу прапора РФ на солсберійському соборі.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Жодної офіційної інформації щодо цього в нас немає. Якщо встановлення російського прапора на соборі відповідає дійсності, то це схоже, на нашу думку, на добротну провокацію",– повідомив спікер посольства.

У представництві також назвали цей інцидент "черговою незграбною спробою ще раз асоціювати Росію із сумними подіями, що трапилися в Солсбері в березні минулого року".

4 березня 2018 року в британському Солсбері отруїли розробленим у РФ нервово-паралітичним агентом "Новачок" колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Їм вдалося вижити після замаху.5 вересня 2018 року в прокуратурі Британії назвали прізвища, під якими підозрювані у скоєнні отруєння в'їхали в країну,– Олександр Петров і Руслан Боширов. Прем'єр-міністр країни Тереза Мей підкреслила, що вони є офіцерами ГРУ.Двоє чоловіків, чиї фото опублікувала британська прокуратура, заявили в телеінтерв'ю, що справді були в Солсбері в березні, але їздили туди суто на екскурсію. Вони говорили, що хотіли подивитися на собор у Солсбері. Свою причетність до отруєння та до роботи у ГРУ вони заперечували.6 січня 2019 року The Telegraph писало, що влада Великобританії встановила всі обставини замаху на Скрипалів, а також слід, який веде просто до президента Росії Володимира Путіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...