Сьогодні: 21.03.2019
18.02.19 152 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Посольство РФ у Великобританії назвало появу прапора Росії на соборі в Солсбері "добротною провокацією"

Дипломатичне представництво Росії в Лондоні заявило, що не має офіційної інформації про появу прапора РФ на солсберійському соборі.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Жодної офіційної інформації щодо цього в нас немає. Якщо встановлення російського прапора на соборі відповідає дійсності, то це схоже, на нашу думку, на добротну провокацію",– повідомив спікер посольства.

У представництві також назвали цей інцидент "черговою незграбною спробою ще раз асоціювати Росію із сумними подіями, що трапилися в Солсбері в березні минулого року".

4 березня 2018 року в британському Солсбері отруїли розробленим у РФ нервово-паралітичним агентом "Новачок" колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Їм вдалося вижити після замаху.5 вересня 2018 року в прокуратурі Британії назвали прізвища, під якими підозрювані у скоєнні отруєння в'їхали в країну,– Олександр Петров і Руслан Боширов. Прем'єр-міністр країни Тереза Мей підкреслила, що вони є офіцерами ГРУ.Двоє чоловіків, чиї фото опублікувала британська прокуратура, заявили в телеінтерв'ю, що справді були в Солсбері в березні, але їздили туди суто на екскурсію. Вони говорили, що хотіли подивитися на собор у Солсбері. Свою причетність до отруєння та до роботи у ГРУ вони заперечували.6 січня 2019 року The Telegraph писало, що влада Великобританії встановила всі обставини замаху на Скрипалів, а також слід, який веде просто до президента Росії Володимира Путіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Майже половина респонденток заявила, що на зраду їх штовхнула нестача близькості з партнером.
Корпорація Boeing оголосила про кадрові перестановки у зв'язку з розслідуванням катастрофи літака моделі 737 Max над Ефіопією.
Кадри викликали бурхливе обговорення в Мережі, деякі припускали неземне вторгнення. Однак незабаром феномену знайшлося пояснення.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...