Сьогодні: 23.05.2019
19.02.19 165 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Пам'ятник історії Херсонської області ріжуть на метал - ЗМІ

Візитка міста Каховка - бронзовий монумент Тачанка - входить до реєстру пам'яток історії та культури Херсонської області.

У Каховці Херсонської області ріжуть на метал візитку міста - бронзовий монумент Тачанка, повідомляє Корреспондент.

Легендарна Тачанка входить до реєстру пам'яток історії та культури Херсонської області і до нього завжди влаштовували екскурсії. Перебуває монумент в балансі Каховського міськвиконкому.

Як повідомляє видання, вандали ріжуть пам'ятник ночами. Місцеві жителі вже не раз заявляли в поліцію, при цьому скупника металу правоохоронці на гарячому так і не спіймали.

"На руку вандалам той факт, що пам'ятник не освітлюється, потужні прожектори звідси давно зникли. Перебуває монумент в балансі Каховського міськвиконкому, де б і повинні були піклуватися про його збереження та реставрацію", - повідомили ЗМІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...