Сьогодні: 23.05.2019
19.02.19 91 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Укрзалізниця попередила про збої сервісу купівлі квитків

На сайті Укрзалізниці почалися технічні роботи, які "завершаться найближчим часом".

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Онлайн-сервіс Укрзалізниці з придбання квитків тимчасово не працює. На ньому ведуться технічні роботи. Про це повідомляє Укрзалізниця у вівторок, 19 лютого.

Так, за спроби зайти в онлайн-систему придбання квитків вона не відкривається, а з'являється повідомлення: "Ви бачите цю сторінку, тому що як раз в цей момент ми працюємо над оновленням програмного забезпечення сайту. Ви можете відвідати сайт пізніше, або дочекатися автоматичного оновлення сторінки".

В Укрзалізниці сподіваються, що роботи з оновлення сайті завершаться "найближчим часом".

Фото: скріншот

Нагадаємо, в листопаді 2018 року Укрзалізниця призупинила продаж квитків на поїзди далекого прямування з відправленням після 9 грудня. Після того, як продаж було відновлено, перевізник за добу, 5 грудня, оформив рекордну кількість проїзних документів - 347 тисяч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...