Сьогодні: 21.03.2019
28.02.19 163 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Три нардепи заявили про вихід з Блоку Порошенка

Заяви на вихід з президентської фракції в парламенті написали Мустафа Найєм, Світлана Заліщук і Сергій Лещенко.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Народні депутати Мустафа Найєм, Світлана Заліщук і Сергій Лещенко заявили про вихід з парламентської фракції Блоку Петра Порошенка.

"Подав заяву про вихід з фракції БПП. Це - формальність. Ми вже давно по різні боки ціннісних барикад. Останні події це лише підтвердили. Я прийшов в політику після революції і навіть формально не хочу бути пов'язаний з тими, хто відкрито очолює контрреволюцію", - написав Найєм у Telegram-каналі.

Таку саму заяву написала Заліщук.

"Не думаю, що мандат - це квиток раба. За останні чотири роки він дав можливість боротися за важливі закони. Наприклад, закон про антикорупційний суд. Але далі нема можливості мати жодної прив'язки до цієї абревіатури. Розкрадання солдат - це за межею", - написала вона уTwitter.

Зазначимо, що згідно з п. 6 ст. 81 Конституції України вищий керівний орган політичної партії може позбавити нардепа депутатського мандата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Майже половина респонденток заявила, що на зраду їх штовхнула нестача близькості з партнером.
Корпорація Boeing оголосила про кадрові перестановки у зв'язку з розслідуванням катастрофи літака моделі 737 Max над Ефіопією.
Кадри викликали бурхливе обговорення в Мережі, деякі припускали неземне вторгнення. Однак незабаром феномену знайшлося пояснення.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...