Сьогодні: 23.05.2019
28.02.19 172 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Три нардепи заявили про вихід з Блоку Порошенка

Заяви на вихід з президентської фракції в парламенті написали Мустафа Найєм, Світлана Заліщук і Сергій Лещенко.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Народні депутати Мустафа Найєм, Світлана Заліщук і Сергій Лещенко заявили про вихід з парламентської фракції Блоку Петра Порошенка.

"Подав заяву про вихід з фракції БПП. Це - формальність. Ми вже давно по різні боки ціннісних барикад. Останні події це лише підтвердили. Я прийшов в політику після революції і навіть формально не хочу бути пов'язаний з тими, хто відкрито очолює контрреволюцію", - написав Найєм у Telegram-каналі.

Таку саму заяву написала Заліщук.

"Не думаю, що мандат - це квиток раба. За останні чотири роки він дав можливість боротися за важливі закони. Наприклад, закон про антикорупційний суд. Але далі нема можливості мати жодної прив'язки до цієї абревіатури. Розкрадання солдат - це за межею", - написала вона уTwitter.

Зазначимо, що згідно з п. 6 ст. 81 Конституції України вищий керівний орган політичної партії може позбавити нардепа депутатського мандата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...