Сьогодні: 23.05.2019
05.03.19 119 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Проблеми із зубами підвищують ризик розвитку раку - вчені

Фахівці виявили взаємозв'язок між бактеріями, які руйнують зуби людини, та розвитком раку.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Колумбійському університеті американські вчені дізналися, що бактерії, які спричинюють пародонтит, сприяють розростанню раку товстої кишки. Про це повідомляє .

Під час досліджень фахівці дізналися, що серед здорових клітин мікрофлори товстого кишечника немає білка аннексину A1. Саме він стимулює розростання раку в товстому кишечнику.

Експерименти на мишах показали, що зменшення активності аннексину сприяє уповільненню розростання пухлини. Також були проаналізовані дані пацієнтів з раком - і виявилося, що підвищена активність аннексину А1 погіршує стан пацієнта незалежно від статі, віку і стадії розвитку пухлини.

Вчені розробляють методику, у якій аннексин можна використовувати як маркер для виявлення агресивних форм раку. Також фахівці розглядають білок як потенційну мішень для нових препаратів.

Раніше повідомлялося, що сільськогосподарська промисловість підвищує ризик захворіти на рак. Також повідомлялося, що вчені з'ясували, які продукти знижують ризик розвитку раку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...