Сьогодні: 23.05.2019
11.03.19 159 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

В Ефіопії пасажир на дві хвилини спізнився на літак, що розбився

Поліція затримала чоловіка для перевірки, але незабаром відпустила, оскільки його багаж не був завантажений.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Громадянин Греції Антоніос Маврополулос, який повинен був у неділю, 10 березня, летіти літаком авіакомпанії Ethiopian Airlines, залишився в живих тому, що спізнився на рейс, пише видання Greek Reporter.

В інтерв'ю місцевому телеканалу ALPHA TV він заявив, що спізнився на літак на дві хвилини.

"Я бачив, як люди сідали на літак. Я був дуже злий через те, що мене не впускали", - розповів Маврополулос.

За його словами, коли стало відомо про авіакатастрофу, поліція затримала його, оскільки він був єдиним пасажиром, котрий не сів на рейс.

"Між мною і катастрофою не було логічного зв'язку, адже мій багаж був зі мною, ось чому вони не стали довго мене допитувати", - додав він.

Чоловік показав фотографію свого квитка на рейс ET302.

Нагадаємо, на борту літака Boeing 737 були 149 пасажирів і вісім членів екіпажу. Лайнер впав через шість хвилин після зльоту з аеропорту Аддіс-Абеби. Ніхто з людей не вижив.

Відомо, що в катастрофі пасажирського літака авіакомпанії Ethiopian Airlines в Ефіопії загинули громадяни більш ніж 30 країн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...