Сьогодні: 23.05.2019
11.03.19 157 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Трамп заклав $500 млн у бюджет на боротьбу з РФ

Гроші витратять на зниження залежності партнерів Америки від російського озброєння, на зміцнення колективної безпеки і вирішення макроекономічних проблем.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Президент США Дональд Трамп запропонував виділити $500 млн на допомогу союзникам у протистоянні "зловмисному впливу" Росії. Про це йдеться в проекті Бюджету на 2020 рік, опублікованому на сайті Білого дому в понеділок, 11 березня.

"Протидія російському зловмисному впливу. Бюджет передбачає понад $500 млн допомоги Європі, Євразії та Центральній Азії", - йдеться в документі.

Зокрема, кошти пропонується направити на зниження залежності партнерів США від російського озброєння, а також на заходи для зміцнення колективної безпеки.

юд

Також кошти пропонується направити для вирішення проблем макроекономічного характеру, які, на думку Білого дому, Кремль намагається використовувати у своїх цілях. Йдеться про залежність певних країн від поставок енергоносіїв і про питання, пов'язані з торгівлею.

"Бюджет сприяє зміцненню боєготовності, маючи за пріоритет стратегічне суперництво з Китаєм і Росією", - зазначив Трамп у проекті Бюджету.

Загальний обсяг видатків у Бюджеті США - $4,74 трлн. Доходи Бюджету вказані на рівні $3,64 трлн. Таким чином, очікуваний дефіцит складе $1,1 трлн.

Нагадаємо, сенат США схвалив проект Бюджету Пентагону на 2019 рік, у якому передбачається виділення $250 млн допомоги Україні на забезпечення безпеки.

Як відомо, у нинішньому році оборонний бюджет США становить рекордні $716 млрд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.
Загальна сума теплих кредитів для утеплення будинків, виданих у 2019 році, склала 700 мільйонів гривень.
Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...