Сьогодні: 21.03.2019
13.03.19 137 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Запорізька АЕС майже на півроку відключила енергоблок

За тиждень на Запорізькій АЕС відключили на ремонт два з шести енергоблоків. У лютому аварійно відключався третій енергоблок.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Запорізька АЕС в ніч на 13 березня відключила другий блок від енергосистеми країни для проведення планового капітального ремонту, повідомила прес-служба НАЕК

Ремонт триватиме 160 діб.

Таким чином, станом на ранок середи в роботі на Запорізькій АЕС знаходяться 4 енергоблоки. Сумарна потужність генераторів складає 4000 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Радіаційний фон на проммайданчику і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) - 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону в місці розташування Запорізької АЕС.

Відзначимо, 7 березня Запорізька АЕС відключила на стоденний ремонт четвертий енергоблок.

Нагадаємо, 25 лютого на Запорізькій АЕСвідключився від мережі енергоблок №3. Тоді повідомлялося, що відключення сталося під дією захисту від внутрішніх пошкоджень генератора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Майже половина респонденток заявила, що на зраду їх штовхнула нестача близькості з партнером.
Корпорація Boeing оголосила про кадрові перестановки у зв'язку з розслідуванням катастрофи літака моделі 737 Max над Ефіопією.
Кадри викликали бурхливе обговорення в Мережі, деякі припускали неземне вторгнення. Однак незабаром феномену знайшлося пояснення.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...