Сьогодні: 23.05.2019
14.03.19 141 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Великобританія може відкласти Brexit на два роки – The Telegraph

За словами прем'єр-міністра Великобританії Терези Мей, якщо британські депутати знову відхилять угоду про умови Brexit, то вихід із ЄС перенесуть на тривалий термін, пише The Telegraph.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Якщо прем'єр-міністр Тереза Мей переконає депутатів британського парламенту підтримати наступного тижня досягнуту з Брюсселем угоду, то Brexit перенесуть мінімум до 30 червня.

Однак, якщо угоду про умови Brexit знову відхилять, то вихід із ЄС, за словами Мей, перенесуть на певний тривалий термін.

23 червня 2016 року відбувся референдум про вихід Великобританії з ЄС. Згідно з його результатами, 51,9% британців проголосували за вихід країни зі спільноти, 48,1%– хотіли залишитися в ЄС. Вихід Великобританії з ЄС заплановано на 29 березня 2019 року о 23.00 за лондонським часом (30 березня о 1.00 за Києвом).

Мей відкидала можливість проведення другого референдуму щодо Brexit.

22 листопада 2018 року ЄС і Великобританія на рівні переговірників погодили 26-сторінкову декларацію про майбутні відносини.

25 листопада лідери ЄС підтримали угоду про Brexit. Документ мали схвалити парламент Великобританії, Європарламент і парламенти всіх держав– членів ЄС.

За підсумками консультацій Мей і голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер домовилися про відсутність прикордонного контролю між Північною Ірландією, яка є частиною Великобританії, і Ірландією– членом ЄС, а також вирішили найближчим часом почати переговори щодо нової торговельної угоди, яка має набути чинності після Brexit.

15 січня 2019 року депутати парламенту не підтримали угоди уряду про вихід із ЄС.

27 лютого британський парламент проголосував за пропозицію Мей дати їй додатковий час на переговори з Євросоюзом щодо угоди про Brexit.

12 березня британський парламент укотрене підтримав угоди уряду про вихід країни із Європейського союзу. За документ, який подала до парламенту прем'єр-міністр Тереза Мей, проголосувало 242 депутати, проти– 391.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Грабіжник напав на депутата і вдарив його електрошокером, після чого спробував зникнути на викраденому автомобілі.
Президент готовий підписати закон про імпічмент в перший же день, коли він надійде з Верховної Ради, запевнив радник Зеленського.
Раніше українські ЗМІ повідомили, що Супрун після інавгурації Зеленського залишила Україну. Вона розповіла, що полетіла в Женеву на конференцію.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...