Сьогодні: 25.08.2019
15.03.19 124 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Україна відкриє новий пункт пропуску на кордоні з Угорщиною

На українсько-угорському кордоні в нинішньому році відкриється ще один пункт пропуску, повідомив президент.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Президент України Петро Порошенко анонсував відкриття в 2019 році міжнародного пункту пропуску Велика Паладь - Надьгодош на українсько-угорському кордоні. Про це він заявив у п'ятницю, 15 березня, на раді регіонального розвитку Закарпатської області, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Цього року ми очікуємо відкриття ще одного міжнародного пункту пропуску Велика Паладь - Надьгодош на українсько-угорському кордоні", - сказав Порошенко.

Він також наголосив на необхідності реалізації проекту об'їзної дороги навколо м. Берегово, яка з'єднає угорську автобан М-3 з українською трасою Київ - Чоп.

Крім того, глава держави висловив сподівання на відкриття пункту пропуску біля села Дийда, що допоможе оптимізувати автотранспортні потоки між Україною та країнами Євросоюзу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...