Сьогодні: 18.06.2019
18.03.19 131 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Порошенко: Говорити українською стало модно, стало драйвово

За словами українського президента Петра Порошенка, в Україні ніхто нікого не примушує говорити українською мовою, і права національних меншин абсолютно захищено.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

За його словами, в Україні ніхто нікого не примушує говорити українською мовою.

"Ми абсолютно захищаємо права інших національних меншин говорити свєю мовою. Але це стало модно, стало драйвово. Коли включаєш українське радіо, коли включаєш українське телебачення, читаєш книгу– ти точно знайдеш там українську мову",– сказав Порошенко.

Він додав, що пишається створенням такого "потужного фундаменту".

4 жовтня 2018 року Верховна Радаухвалила в першому читанні законопроект №5670-д про забезпечення функціонування української мови як державної. У ньому зазначено, що єдиною державною офіційною мовою в Україні є українська, а "спроби запровадження в Україні офіційної багатомовності всупереч Конституції України і встановленій конституційній процедурі є діями, що провокують мовний розкол країни, міжетнічне протистояння і ворожнечу, і є такими, що спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу". У документі визначено коло осіб, зобов'язаних вільно володіти державною мовою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В електоральній ніші правих партій немає конкуренції, а їхній виборець послідовно голосує за націоналістів і завжди приходить на вибори, зазначив доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, політолог Петро Олещук.
Причиною аварії корабля стали сильні хвилі, а також перевантаженість судна, на якому перебували близько 50 осіб.
Глава Huawei визнав, що американські санкції можуть звести нанівець перевагу компанії перед конкурентами.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...