Сьогодні: 19.04.2019
19.03.19 115 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

ЦВК несподівано змінила кількість бюлетенів для першого туру – ProZorro

Центральна виборча комісія замовила виготовлення бюлетенів для голосування на президентських виборах і збільшила їх кількість для першого туру більш ніж на чверть мільйона, повідомляють у системі ProZorro.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Було передбачено, що бюлетені для голосування порівну розподілять між турами– 30,18 млн штук на кожен, проте 12 березня вартість договору було знижено додатковою угодою до 165,59 млн грн, а разом із цим ЦВК змінила і розподіл бюлетенів. Тепер для першого туру планують підготувати 30,44 млн бюлетенів за ціною 4,26 грн/шт, для другого– 29,92 млн за ціною 1,20 грн/шт.

У ЦВК зміну кількості бюлетенів для виборів обґрунтовують даними з реєстру виборців, хоча більше використані Центрвиборчкомом розрахунки ніде не відображаються, а суттєвих змін у реєстрі до 31 березня не очікують.

8 березня Центральна виборча комісія затвердила форму й текст виборчого бюлетенядля виборів президента України. Бюлетень для голосування в день виборів міститиме прізвища 39 кандидатів на президентський пост і відомості про них.

Вибори президента в Україні призначено на 31 березня 2019 року. Виборча кампанія стартувала 31 грудня 2018 року. На посаду президента претендувало 44 кандидати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Суд відмовився знімати арешт з ряду рахунків банку сина Януковича. На рахунках Всеукраїнського банку розвитку було 1,2 млрд гривень.
Дебати між кандидатами в президенти можуть провести ведучі Суспільного, остаточного рішення поки немає.
Дівчина померла за дивних обставин - вона втратила свідомість і більше не прийшла до тями.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...