Сьогодні: 18.06.2019
20.03.19 167 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Авіакатастрофа в Ефіопії: Boeing змінив топ-менеджерів

Корпорація Boeing оголосила про кадрові перестановки у зв'язку з розслідуванням катастрофи літака моделі 737 Max над Ефіопією.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Корпорація Boeing оголосила про кадрові перестановки на тлі розслідування авіакатастрофи над Ефіопією. Про це в середу, 20 березня, повідомляє Reuters.

Так, головний інженер в підрозділі комерційних літаків Boeing Джон Гамільтон, який раніше суміщав цю посаду з посадою віце-президента з проектування комерційних літаків корпорації, звільнений від функцій топ-менеджера і зосередиться на виконанні технічних завдань.

"Це дозволить йому повністю присвятити свою увагу поточним розслідуванням", - повідомляється в листі виконавчого віце-президента Boeing і президента, головного виконавчого директора Boeing Commercial Airplanes Кевіна Макаллістера.

З середини 2013 по березень 2016 року Гамільтон був віце-президентом з безпеки польотів, авіаційної безпеки і нормативно-правової відповідності, він курирував програму сертифікації комерційних літаків, пише агентство.

Віце-президентом з інженерних розробок призначена Лінн Хоппер, яка раніше очолювала компанію Test & Evaluation в інженерній, випробувальній і технологічній групі Boeing.

Нагадаємо, літак Boeing 737 MAX розбився в Ефіопії 10 березня. Жертвами трагедії стали 157 осіб. Після аварії польоти літаків цього типу заборонили ЄС, Туреччина, Україна, Канада, Індонезія, Південна Корея, Китай, Оман, Малайзія, Сінгапур, Австралія, Грузія, Алжир. Boeing припинила поставки літаків 737 MAX.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В електоральній ніші правих партій немає конкуренції, а їхній виборець послідовно голосує за націоналістів і завжди приходить на вибори, зазначив доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, політолог Петро Олещук.
Причиною аварії корабля стали сильні хвилі, а також перевантаженість судна, на якому перебували близько 50 осіб.
Глава Huawei визнав, що американські санкції можуть звести нанівець перевагу компанії перед конкурентами.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...