Сьогодні: 18.06.2019
21.03.19 193 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Павло Гриб виступив з останнім словом на суді в РФ

Політв'язень побажав усім українським патріотам з гідністю пройти полон - "з правдою і совістю".

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Український політв'язень Павло Гриб, обвинувачений у примусі до теракту росіянки Тетяни Єршової, виступив зі своїм останнім словом у Ростові-на-Дону. Про це повідомляєГромадське.

"Вперше мені випадає така можливість сказати своє слово. Останнє слово, де я б хотів нарешті розповісти все, як було насправді", - сказав Гриб.

Українець не визнав звинувачень, тому що вони від Федеральної служби безпеки - "вони бандити і вбивці". А також зазначив, що "ніхто не мав підстав вважати", що стороння Білорусь є "насправді небезпечною".

Павло побажав усім українським патріотам з гідністю пройти полон - "з правдою і совістю". А в кінці сказав "Слава Україні! Слава українській нації!".

Відмітив, що суд в РФ оголосить рішення за його справою 22 березня об 11 годині.

Раніше повідомлялося, що під час суду в четвер, 21 березня, в суд Павлу Грибу викликали "швидку".

Відзначимо, що у Павла Гриба знайшли симптоми Альцгеймера і цирозу печінки.

Нагадаємо, в серпні 2017 року 19-річний Павло Гриб зник в Білорусі. Його батько, член громадської Ради Держприкордонслужби, заявив, що ФСБ виманила хлопця в Гомель під виглядом зустрічі з дівчиною і провела затримання.

Пізніше стало відомо, що Гриб знаходиться в слідчому ізоляторі Краснодара і звинувачується владою РФ у підготовці теракту. Павло заперечує свою причетність до тероризму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В електоральній ніші правих партій немає конкуренції, а їхній виборець послідовно голосує за націоналістів і завжди приходить на вибори, зазначив доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, політолог Петро Олещук.
Причиною аварії корабля стали сильні хвилі, а також перевантаженість судна, на якому перебували близько 50 осіб.
Глава Huawei визнав, що американські санкції можуть звести нанівець перевагу компанії перед конкурентами.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...