Сьогодні: 18.06.2019
21.03.19 131 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Фігурант розслідування НАБУ, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Пісоцький подав у відставку

16 березня президент України Петро Порошенко звільнив голову Полтавської ОДА Валерія Головка, якого НАБУ підозрює в отриманні хабарів та відкатів. 21 березня заступник губернатора Андрій Пісоцький заявив, що йде у відставку "з чистою совістю".

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Я прийняв рішення піти у відставку. Це моя чітка й остаточна позиція. Я не дозволю, щоб моя посада була приводом для спекуляцій. Я йду з чистою совістю і чітким розумінням– за останні чотири роки Полтавщина стала одним з найефективніших регіонів України",– написав Пісоцький.

За його словами, аудиторська перевірка роботи адміністрації протягом трьох років продемонструвала відсутність порушень фінансової дисципліни.

Пісоцький додав, що поки залишається депутатом облради і громадським діячем і подякував колишньому губернатору Валерієві Головку.

22 лютого детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшуки за місцем роботи та проживання групи посадових осіб Полтавської облдержадміністрації в межах кримінального провадження за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди чиновниками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В електоральній ніші правих партій немає конкуренції, а їхній виборець послідовно голосує за націоналістів і завжди приходить на вибори, зазначив доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, політолог Петро Олещук.
Причиною аварії корабля стали сильні хвилі, а також перевантаженість судна, на якому перебували близько 50 осіб.
Глава Huawei визнав, що американські санкції можуть звести нанівець перевагу компанії перед конкурентами.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...