Сьогодні: 18.06.2019
14.04.19 171 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Порошенко кличе Зеленського в понеділок на ICTV

Президент України запропонував своєму опонентові у другому турі виборів Володимиру Зеленському новий варіант для зустрічі.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Президент України Петро Порошенко закликає свого суперника по другому туру виборів Володимира Зеленського прийти в понеділок, 15 квітня, на ефір програми на телеканалі ICTV.

"Володимире Олександровичу, завтра мене запросили, так само, як і вас, в ефір ICTV, , о 22:30. Завтра я буду там... Якщо ви сьогодні не встигнете, приїжджайте завтра. Якщо і завтра не вийде, я післязавтра вас запрошу. У вас буде можливість прийти і розповісти громадянам України свої плани, свою програму. Відсидітися, я думаю, не повинно вийти", - зазначив Порошенко під час спілкування із журналістами на стадіоні .

За його словами, виборча кампанія у країні не повинна бути схожа на німе кіно.

"Коли кандидат миготить на екранах, але нічого не говорить, для більшості це просто сюжет із фільму . Але ми обираємо не Голобородька, а президента України", - додав Порошенко.

Нагадаємо, що Порошенко активно кличе Зеленського на дебати, зокрема пропонував йому зустрітися 14 квітня на Олімпійському стадіоні в Києві, але шоумен відмовився.

Сам Зеленський збирається на дебати 19 квітня, також на стадіон .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В електоральній ніші правих партій немає конкуренції, а їхній виборець послідовно голосує за націоналістів і завжди приходить на вибори, зазначив доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, політолог Петро Олещук.
Причиною аварії корабля стали сильні хвилі, а також перевантаженість судна, на якому перебували близько 50 осіб.
Глава Huawei визнав, що американські санкції можуть звести нанівець перевагу компанії перед конкурентами.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...