Сьогодні: 19.04.2019
14.04.19 175 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Дебати на стадіоні: Порошенко згоден на будь-яку дату, крім 19 квітня

Президент підкреслив, що згідно із законом він і Володимир Зеленський 19 квітня о 20:00 зобов'язані бути в студії Суспільного телебачення.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Президент України Петро Порошенко заявив, що готовий прийти на дебати з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським на Олімпійський стадіон у будь-який час, крім 20:00 п'ятниці, 19 квітня.

"Я готовий на будь-яку дату, що збігається із законодавством України. Єдина дата, яка неможлива, - це 19-е число. Так як 19-го о 20 годині обидва кандидати зобов'язані... бути на дебатах у студії Суспільного, і безкоштовно повинен бути розданий сигнал для всіх телеканалів України та світу, які захочуть це взяти", - заявив президент в ефірі телеканалу .

Порошенко зазначив, що є законослухняним громадянином, а будь-які інші дати готовий розглядати і "погоджуватися, в тому числі, на стадіоні".

Порошенко пояснив, що запросив Зеленського на стадіон 14 квітня, оскільки це остання неділя перед виборам. "Решту доведеться проводити в робочий день", - зазначив він.

Президент також заявив, що команда Зеленського не підтвердила і не відмовилася від пропозиції дебатів 14 квітня. Тому, за його словами, йому не зрозуміло, чому шоумен сьогодні не прийшов на стадіон.

Нагадаємо, що Порошенко сьогодні приїхав на дебати із Зеленським на стадіон , але сам шоумен там так і не з'явився.

Команда Зеленського анонсувала дебати на стадіоні 19 квітня на 19:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Суд відмовився знімати арешт з ряду рахунків банку сина Януковича. На рахунках Всеукраїнського банку розвитку було 1,2 млрд гривень.
Дебати між кандидатами в президенти можуть провести ведучі Суспільного, остаточного рішення поки немає.
Дівчина померла за дивних обставин - вона втратила свідомість і більше не прийшла до тями.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...