Сьогодні: 18.06.2019
15.04.19 160 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

СБУ і поліція розійшлися в підрахунку присутніх на дебатах

Нацполіція нарахувала 5000 учасників заходу на НСК Олімпійський, а СБУ - 15 000 осіб.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Національна поліція і Служба безпеки України інформували про різну чисельність людей, що відвідали публічний виступ президента України Петра Порошенка у приміщенні НСК у неділю, 14 квітня.

Так, о 17:06 з'явилися підрахунки на сайті Нацполіції.

"Національна поліція спільно з Національною гвардією гарантували публічну безпеку під час проведення мирного зібрання громадян, на якому були присутні до 5000 людей", - заявив заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич.

СБУ оприлюднила свої дані пізніше.

"Службою безпеки України забезпечено антитерористичний супровід заходів за участю Президента України - кандидата у президенти України Петра Порошенка, які відбулися 14 квітня 2019 року. Участь у публічному виступі, що відбувся на НСК , взяли близько 15 000 осіб", - наголошується в повідомленні відомства у Facebook.

Нагадаємо, Порошенко вдень 14 квітня прибув для дебатів із шоуменом Володимиром Зеленським на НСК . Чинний глава держави протягом 45 хвилин чекав свого опонента, який так і не з'явився.

Ти ж мене підманула. Порошенко заспівав Зеленському

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В електоральній ніші правих партій немає конкуренції, а їхній виборець послідовно голосує за націоналістів і завжди приходить на вибори, зазначив доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, політолог Петро Олещук.
Причиною аварії корабля стали сильні хвилі, а також перевантаженість судна, на якому перебували близько 50 осіб.
Глава Huawei визнав, що американські санкції можуть звести нанівець перевагу компанії перед конкурентами.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...