Сьогодні: 18.06.2019
15.04.19 189 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У школі Черкас отруїлися 75 дітей

Школярі постраждали через розпилення сльозогінного газу в гардеробній, 38 учнів госпіталізували.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У школі №1 в Черкасах 75 дітей отруїлися невідомою речовиною. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я в понеділок, 15 квітня.

"37 дітей отримали медичну допомогу амбулаторно, а 38 учнів госпіталізували в Черкаську обласну дитячу лікарню. Стан 23 госпіталізованих дітей медики оцінюють як легкий, інші 15 учнів знаходяться в стані середньої тяжкості", - йдеться в повідомленні.

Як пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на заступника мера Черкас Ігоря Волошина, в приміщенні вбиральні сталося розпорошення декількох балончиків сльозогінного газу.

"Діти почали кашляти, у них почали сльозитися очі, дерти в горлі", - розповів чиновник і зазначив, що наразі у школі триває навчальний процес.

На місці працюють всі необхідні служби. За бажанням, батьки можуть забрати дітей додому.

"Є підтверджена інформація, що розпорошили балончики самі діти. Їх допитує поліція", - сказав заступник мера.

Нагадаємо, 8 травня 2018 року під час лінійки в Черкаській школі №8 стався випадок отруєння. Всього було госпіталізовано 58 осіб: 54 дитини і четверо дорослих. Лікарі констатували, що у дітей і дорослих спостерігається інгаляційна токсична реакція. У відділення інтенсивної терапії потрапило 11 дітей, через день їх перевели у звичайні палати. Встановлено, що отруєння сталося локально на території, де проходила лінійка, - постраждалих за межами школи немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В електоральній ніші правих партій немає конкуренції, а їхній виборець послідовно голосує за націоналістів і завжди приходить на вибори, зазначив доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, політолог Петро Олещук.
Причиною аварії корабля стали сильні хвилі, а також перевантаженість судна, на якому перебували близько 50 осіб.
Глава Huawei визнав, що американські санкції можуть звести нанівець перевагу компанії перед конкурентами.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...