Сьогодні: 22.08.2019
16.04.19 193 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Журналіст Вершютц прибув в Україну після скасування заборони на в'їзд

Австрійський журналіст уже провів інтерв'ю з представником команди кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Австрійський журналіст Крістіан Вершютц, якому раніше СБУ дозволила в'їзд в Україну, приїхав до Києва. Про це у вівторок, 16 квітня, медіа-працівник повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Зазначено, що журналіст уже провів інтерв'ю з політтехнологом кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитром Разумковим.

"Інтерв'ю з Дмитром Разумковим, одним з менеджерів компанії Володимира Зеленського. Ми також хотіли провести інтерв'ю зі спікером команди Петра Порошенка, але до сих пір не отримали відповіді", - пише Вершютц.

Раніше СБУ заборонила Вершютцу в'їзд в Україну на один рік, оскільки протягом останніх чотирьох років він відвідував окуповані території Донбасу і Криму через неконтрольовані пункти пропуску з території РФ. У СБУ заявили, що підставою для такого рішення стала необхідність забезпечення безпеки журналіста.

Сам Вершютц стверджував, що не порушував українських законів. А міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль засудила Київ за заборону в'їзду для цього журналіста. Нещодавно СБУ скасувала свою заборону на в'їзду країну для цього журналіста.

Корреспондент.net

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...