Сьогодні: 23.05.2019
17.04.19 113 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Вчені дізналися повний хімічний склад молока

Фахівці виявили в коров'ячому молоці не тільки 972 унікальні структури, а й ДНК самих тварин.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Канадські хіміки встановили точний склад коров'ячого молока. Про це повідомляє Journal of Agricultural and Food Chemistry.

Раніше всі складові цього напою були невідомі. Вчені знайшли всі білки, жири, цукри та інші сполуки, які є в знежиреному і цілісному коров'ячому молоці.

Для цього хіміки провели ряд тестів з чотирма різновидами знежиреного та незбираного молока, що продаються в магазинах Канади. Вони заморозили невелику кількість кожного зразка і пропустили їх через фільтри, що відсівають великі молекули жирів і білків.

Проаналізувавши інші складові, дослідники дізналися, що молоко складається з 972 унікальних з'єднань, які утворюють, приблизно, 2,35 тисячі метаболічних структур. Вчені підкреслили, що молоко виявилося простішим за структурою, ніж слина, сеча або кров людини, а також материнське молоко.

Фахівці знайшли кілька десятків абсолютно нових білкових і жирових молекул у складі молока. І дізналися, що нежирні і цільні сорти молока відрізнялися не тільки кількістю жиру, а й жиророзчинних вітамінів A, D і E.

Крім того, в молоці було виявлено рослинні гормони, гербіциди, пестициди та антибіотики, а також частинки ДНК і РНК самих корів.

Раніше вчені розповіли, як без дезодоранту позбутися запаху поту. Також повідомлялося, що вперше у світі вчені надрукували "живе" серце.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Грабіжник напав на депутата і вдарив його електрошокером, після чого спробував зникнути на викраденому автомобілі.
Президент готовий підписати закон про імпічмент в перший же день, коли він надійде з Верховної Ради, запевнив радник Зеленського.
Раніше українські ЗМІ повідомили, що Супрун після інавгурації Зеленського залишила Україну. Вона розповіла, що полетіла в Женеву на конференцію.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...