Сьогодні: 15.07.2019
17.04.19 121 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Вчені дізналися повний хімічний склад молока

Фахівці виявили в коров'ячому молоці не тільки 972 унікальні структури, а й ДНК самих тварин.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Канадські хіміки встановили точний склад коров'ячого молока. Про це повідомляє Journal of Agricultural and Food Chemistry.

Раніше всі складові цього напою були невідомі. Вчені знайшли всі білки, жири, цукри та інші сполуки, які є в знежиреному і цілісному коров'ячому молоці.

Для цього хіміки провели ряд тестів з чотирма різновидами знежиреного та незбираного молока, що продаються в магазинах Канади. Вони заморозили невелику кількість кожного зразка і пропустили їх через фільтри, що відсівають великі молекули жирів і білків.

Проаналізувавши інші складові, дослідники дізналися, що молоко складається з 972 унікальних з'єднань, які утворюють, приблизно, 2,35 тисячі метаболічних структур. Вчені підкреслили, що молоко виявилося простішим за структурою, ніж слина, сеча або кров людини, а також материнське молоко.

Фахівці знайшли кілька десятків абсолютно нових білкових і жирових молекул у складі молока. І дізналися, що нежирні і цільні сорти молока відрізнялися не тільки кількістю жиру, а й жиророзчинних вітамінів A, D і E.

Крім того, в молоці було виявлено рослинні гормони, гербіциди, пестициди та антибіотики, а також частинки ДНК і РНК самих корів.

Раніше вчені розповіли, як без дезодоранту позбутися запаху поту. Також повідомлялося, що вперше у світі вчені надрукували "живе" серце.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Внаслідок вибуху було пошкоджено фасад будинку, гаражні ролетні ворота і автомобіль Audi Q7, який був припаркований у дворі.
На відстані 130 мільйонів світлових років космічний телескоп Hubble виявив дуже незвичайну чорну діру.
Проти низки екс-чиновників були скасовані санкції за 2016-2018 роки, а за 2019 рік - продовжують діяти, уточнили в ГПУ.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...