Сьогодні: 22.08.2019
07.05.19 107 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Росія спрощує отримання посвідки на проживання

Уряд РФ розширює кількість потенційних претендентів на отримання посвідки на проживання в країні.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що коло іноземних громадян, які зможуть отримати посвідку на проживання в Росії без дозволу на тимчасове проживання, буде розширено. Про це у вівторок, 7 травня повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Що стосується посвідки на проживання, ми розширюємо коло осіб, які можуть її отримати без дозволу на тимчасове проживання. Йдеться про людей, які народилися на території Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки і мали радянське громадянство, а також тих, хто був депортований з території Кримської автономної союзної республіки, їхніх родичів по прямій лінії", - сказав Медведєв на засіданні уряду.

Він зазначив, що посвідку на проживання зможуть отримати діти, які народилися в Росії і яких усиновили іноземці та висококваліфіковані фахівці.

Раніше Путін підписав новий указ, яким українським переселенцям дозволяється видавати громадянство за спрощеною процедурою.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощене отримання російських паспортів жителями окремих районів Луганської та Донецької областей України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...