Сьогодні: 23.05.2019
07.05.19 90 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Росія спрощує отримання посвідки на проживання

Уряд РФ розширює кількість потенційних претендентів на отримання посвідки на проживання в країні.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що коло іноземних громадян, які зможуть отримати посвідку на проживання в Росії без дозволу на тимчасове проживання, буде розширено. Про це у вівторок, 7 травня повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Що стосується посвідки на проживання, ми розширюємо коло осіб, які можуть її отримати без дозволу на тимчасове проживання. Йдеться про людей, які народилися на території Російської Радянської Федеративної Соціалістичної Республіки і мали радянське громадянство, а також тих, хто був депортований з території Кримської автономної союзної республіки, їхніх родичів по прямій лінії", - сказав Медведєв на засіданні уряду.

Він зазначив, що посвідку на проживання зможуть отримати діти, які народилися в Росії і яких усиновили іноземці та висококваліфіковані фахівці.

Раніше Путін підписав новий указ, яким українським переселенцям дозволяється видавати громадянство за спрощеною процедурою.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощене отримання російських паспортів жителями окремих районів Луганської та Донецької областей України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Грабіжник напав на депутата і вдарив його електрошокером, після чого спробував зникнути на викраденому автомобілі.
Президент готовий підписати закон про імпічмент в перший же день, коли він надійде з Верховної Ради, запевнив радник Зеленського.
Раніше українські ЗМІ повідомили, що Супрун після інавгурації Зеленського залишила Україну. Вона розповіла, що полетіла в Женеву на конференцію.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...