Сьогодні: 22.08.2019
08.05.19 133 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У Києві обмежать рух транспорту 9 травня

У Києві заявлено проведення чотирьох масових заходів. Найбільш масовий хід планує український аналог російської акції Безсмертний полк.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Києві 9 травня у зв'язку з проведенням пам'ятних заходів, приурочених до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, буде обмежено рух усіх видів транспорту. Про це напередодні повідомила прес-служба Київської міської держадміністрації.

Так, 9 травня з 5:00 на вулицях біля Парку Вічної Слави буде обмежено рух усіх видів транспорту у зв'язку з проведенням урочистих заходів.

Зокрема, рух перекриють на вул. М. Грушевського (від пров. Кріпосного до вул. Арсенальної), пров. Інженерному, вул. Московській (від Кловського узвозу до пл. Арсенальної), вул. І. Мазепи (від пл. Арсенальної до вул. Лаврської), пров. Бутишів, вул. М. Омеляновича-Павленка, алеї Героїв Крут, вул. Лаврської (від вул. І. Мазепи до вул. Цитадельної).

Нагадаємо, 9 травня в Києві заявлено чотири масових заходи. Найбільш масовий хід планує український аналог російської акції Безсмертний полк, де заявлено 5 тисяч учасників.

Раніше в Нацполіції заявили, що участь в масових заходах 8-9 травня планують взяти майже 220 тисяч осіб у всіх регіонах України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...