Сьогодні: 23.05.2019
14.05.19 100 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Адвокату Трампа вирішили присвоїти звання почесного мера в Україні

На зустріч з Рудольфом Джуліані запросили сотні важливих гостей, але її довелося скасувати, повідомив Моше Реувен Асман.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Особистому адвокату президента США Дональда Трампа Рудольфу Джуліані вирішили присвоїти звання почесного мера Анатевки - побудованого на кошти єврейської громади населеного пункту в Київській області. Про це напередодні повідомив головний рабин України і Києва Моше Реувен Асман на своїй сторінці у Facebook.

Рабин зазначив, що Рудольф Джуліані відомий у всьому світі як борець за права людини. Також він неодноразово надавав підтримку важливим єврейським ініціативам.

"Саме тому ми прийняли рішення про присвоєння Рудольфу Джуліані звання почесного мера Анатевки - нашого історичного містечка, оспіваного Шолом-Алейхемом, батьківщини Скрипаля на даху. Всупереч обставинам, сподіваємося, що він прийме це звання. Це було б великою честю для Анатевки і для всієї єврейської громади", - написав Моше Реувен Асман.

За його словами, на 14 травня була запланована зустріч, на яку запросили сотні важливих членів єврейської громади, народних депутатів, бізнесменів, журналістів, студентів, іноземних гостей.

"На честь цієї події, після лекції Джуліані про ситуацію на Близькому Сході, планувалося закладення парку тристоронньої дружби - Україна-США-Ізраїль. Цю ідею нам довелося відкласти", - зазначив він.

Нагадаємо, Рудольф Джуліані скасував анонсований раніше візит в Україну для зустрічі з новообраним президентом Володимиром Зеленським через ворогів в його оточенні.

Джуліані заявив, що він би опинився в "середовищі людей, які є ворогами президента, а в деяких випадках і ворогами США". Серед таких людей він назвав народного депутата Сергія Лещенка.

Сам Лещенко заявив, що генпрокурор Юрій Луценко дезінформував адвоката Трампа, щоб залишитися на своїй посаді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Грабіжник напав на депутата і вдарив його електрошокером, після чого спробував зникнути на викраденому автомобілі.
Президент готовий підписати закон про імпічмент в перший же день, коли він надійде з Верховної Ради, запевнив радник Зеленського.
Раніше українські ЗМІ повідомили, що Супрун після інавгурації Зеленського залишила Україну. Вона розповіла, що полетіла в Женеву на конференцію.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...