Сьогодні: 23.05.2019
15.05.19 140 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У Windows 7 і XP знайшли небезпечну вразливість

Microsoft вже випустила патч, який повинен усунути дану проблему в пристроях із застарілими ОС.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

В операційних системах Windows 7 і XP була виявлена ​​небезпечна вразливість. Через неї комп'ютери з даними ОС схильні до ризику заразитися вірусом-шифрувальником, що діє подібно до відомого WannaCry. Про це пише Techradar.

Шкідливе ПЗ, потрапляючи на комп'ютер, блокує доступ до даних. У 2017 жертвами WannaCry стали тисячі комп'ютерів в ста країнах світу. Загальний збиток від шкідливої ​​дії вірусу оцінили в мільярд доларів.

У Microsoft повідомили, що заражені комп'ютери зможуть легко поширити вірус на інші незахищені системи, причому дія користувачів для цього не знадобиться.

Зараз компанія вже випустила спеціальний патч, який повинен убезпечити комп'ютери від шкідливого ПЗ.

На сайті Microsoft TechNet опубліковано відповідне попередження. Також там розміщені посилання на патчі для Windows 7, Windows 2008 R2, Windows 2008, Windows 2003 і Windows XP.

Раніше повідомлялося, що у Windows був виявлений вірус-вимагач Djvu, який потрапляє на комп'ютери під час скачування так званих "кряків".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Грабіжник напав на депутата і вдарив його електрошокером, після чого спробував зникнути на викраденому автомобілі.
Президент готовий підписати закон про імпічмент в перший же день, коли він надійде з Верховної Ради, запевнив радник Зеленського.
Раніше українські ЗМІ повідомили, що Супрун після інавгурації Зеленського залишила Україну. Вона розповіла, що полетіла в Женеву на конференцію.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...