Сьогодні: 19.07.2019
15.05.19 132 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Філарет розповів про обман Епіфанія і Порошенка

Патріарх жалкує, що запропонував на Об'єднавчому соборі кандидатуру Епіфанія на посаду предстоятеля ПЦУ.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Патріарх Філарет на прес-конференції в середу, 15 травня, заявив, що президент Петро Порошенко і предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній обдурили його.

"Домовленості були між мною, президентом з Епіфанієм. І не тільки між нами трьома, а й між архієреями. І на Архієрейському соборі була домовленість, що я продовжую керувати церквою на території України разом з Епіфанієм, а він представляє церкву зовні, а я не представляю. Така домовленість. А письмово ми не підписували, тому що я довіряв - і президенту довіряв, і Епіфанію довіряв. А вони обдурили", - заявив патріарх.

Також Філарет шкодує, що запропонував на Об'єднавчому соборі кандидатуру Епіфанія на посаду предстоятеля ПЦУ.

"Якби я знав те, що відбувається - я б його кандидатури не висував би, а я довіряв йому, що він буде йти прямою дорогою, а не піде кривими дорогами - цього я не припускав, я йому довіряв на 100%", - заявив патріарх.

За словами Філарета, якщо б він не боровся за Епіфанія на Об'єднавчому соборі, той би не став предстоятелем ПЦУ. А зараз, каже Філарет, предстоятель ПЦУ уникає спілкування з ним.

"Владика Епіфаній уникає зі мною спілкування. Я йому рекомендації давав на початку, що треба робити - він зробив зворотне. Зараз він зі мною не спілкується за винятком декількох разів і не дзвонить. Говорить про те, що він так поважає патріарха, він його "батько". Це слова, а справи - протилежні", - додав патріарх.

Раніше Філарет заявив, що пішов "на приниження заради отримання Томосу", хоча йому обіцяли керівництво церквою в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За даними головної редакторки проєкту "Слідство.Інфо" Анни Бабинець, слідчі перевіряють інформацію, яку надав їм колишній генпрокурор Віктор Шокін. Раніше він говорив ЗМІ, що вбивства Павла Шеремета та Георгія Гонгадзе взаємопов'язані.
В аеропорту Бориспіль прикордонники затримали п'ятьох іноземців з підробленими документами.
У боксерському ринзі лідер "Національного корпусу" і другий номер у списку ВО "Свобода" Андрій Білецький хотів би зустрітися з головою політради "Опозиційної платформи – За Життя" Віктором Медведчуком.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...