Сьогодні: 23.05.2019
15.05.19 117 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Філарет розповів про обман Епіфанія і Порошенка

Патріарх жалкує, що запропонував на Об'єднавчому соборі кандидатуру Епіфанія на посаду предстоятеля ПЦУ.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Патріарх Філарет на прес-конференції в середу, 15 травня, заявив, що президент Петро Порошенко і предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній обдурили його.

"Домовленості були між мною, президентом з Епіфанієм. І не тільки між нами трьома, а й між архієреями. І на Архієрейському соборі була домовленість, що я продовжую керувати церквою на території України разом з Епіфанієм, а він представляє церкву зовні, а я не представляю. Така домовленість. А письмово ми не підписували, тому що я довіряв - і президенту довіряв, і Епіфанію довіряв. А вони обдурили", - заявив патріарх.

Також Філарет шкодує, що запропонував на Об'єднавчому соборі кандидатуру Епіфанія на посаду предстоятеля ПЦУ.

"Якби я знав те, що відбувається - я б його кандидатури не висував би, а я довіряв йому, що він буде йти прямою дорогою, а не піде кривими дорогами - цього я не припускав, я йому довіряв на 100%", - заявив патріарх.

За словами Філарета, якщо б він не боровся за Епіфанія на Об'єднавчому соборі, той би не став предстоятелем ПЦУ. А зараз, каже Філарет, предстоятель ПЦУ уникає спілкування з ним.

"Владика Епіфаній уникає зі мною спілкування. Я йому рекомендації давав на початку, що треба робити - він зробив зворотне. Зараз він зі мною не спілкується за винятком декількох разів і не дзвонить. Говорить про те, що він так поважає патріарха, він його "батько". Це слова, а справи - протилежні", - додав патріарх.

Раніше Філарет заявив, що пішов "на приниження заради отримання Томосу", хоча йому обіцяли керівництво церквою в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Грабіжник напав на депутата і вдарив його електрошокером, після чого спробував зникнути на викраденому автомобілі.
Президент готовий підписати закон про імпічмент в перший же день, коли він надійде з Верховної Ради, запевнив радник Зеленського.
Раніше українські ЗМІ повідомили, що Супрун після інавгурації Зеленського залишила Україну. Вона розповіла, що полетіла в Женеву на конференцію.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...