Сьогодні: 25.08.2019
17.05.19 165 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Радикальна партія готова обговорити участь у новій коаліції – Ляшко

За словами лідера Радикальної партії Олега Ляшка, його фракція обговорить участь у новій коаліції в разі врахування пропозицій політсили зі зміни економічної політики України.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Ми готові обговорити питання про участь у коаліції за умови врахування наших пропозицій– радикальної зміни економічної політики",– заявив Ляшко.

17 травня спікер парламенту Андрій Парубій оголосив про припинення існування коаліції "Європейська Україна", оскільки з неї вийшла фракція "Народний фронт".

Із 17 травня починається 30-денний строк, протягом якого депутати мають створити у Раді нову коаліцію. Президент має право оголосити про розпуск парламенту і призначити дострокові вибори тільки в разі, якщо її не буде створено протягом місяця. Водночас черговівибори до Верховної Ради мають відбутися 27 жовтня 2019 року, а за законом розпуск парламенту менш ніж за шість місяців до чергових виборів неможливий.

Інавгурація новообраного президента Володимира Зеленського має відбутися 20 травня. Його політичний радник Дмитро Разумков заявив 16 травня, що Зеленський має намір ініціювати розпуск Ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...