Сьогодні: 17.06.2019
17.05.19 155 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Радикальна партія готова обговорити участь у новій коаліції – Ляшко

За словами лідера Радикальної партії Олега Ляшка, його фракція обговорить участь у новій коаліції в разі врахування пропозицій політсили зі зміни економічної політики України.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Ми готові обговорити питання про участь у коаліції за умови врахування наших пропозицій– радикальної зміни економічної політики",– заявив Ляшко.

17 травня спікер парламенту Андрій Парубій оголосив про припинення існування коаліції "Європейська Україна", оскільки з неї вийшла фракція "Народний фронт".

Із 17 травня починається 30-денний строк, протягом якого депутати мають створити у Раді нову коаліцію. Президент має право оголосити про розпуск парламенту і призначити дострокові вибори тільки в разі, якщо її не буде створено протягом місяця. Водночас черговівибори до Верховної Ради мають відбутися 27 жовтня 2019 року, а за законом розпуск парламенту менш ніж за шість місяців до чергових виборів неможливий.

Інавгурація новообраного президента Володимира Зеленського має відбутися 20 травня. Його політичний радник Дмитро Разумков заявив 16 травня, що Зеленський має намір ініціювати розпуск Ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Глава Huawei визнав, що американські санкції можуть звести нанівець перевагу компанії перед конкурентами.
На мосту по бульвару Дружби народів біля ТРЦ Ocean Plaza в Києві сталася ДТП за участю кількох автомобілів, є загиблі.
Віктору Новицькому призначили штраф у півмільйона рублів, але відразу його скасували через знаходження рибалки в СІЗО.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...