Сьогодні: 25.08.2019
20.05.19 165 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Делегація США привезла Зеленському послання Трампа

Представник американської делегації назвав вражаючою і потужною промову Зеленського в Раді.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Делегація США на чолі з міністром енергетики Ріком Перрі привезла президенту України Володимиру Зеленському послання від Дональда Трампа. Про це після інавгурації в понеділок, 20 травня, повідомив сам Перрі у Верховній Раді, пишеРБК-Україна.

"Послання від США дуже просте. Президент попросив нас його передати. США разом з народом України, вони з нетерпінням чекають на спільну роботу з новим президентом і, сподіваюся, з новим парламентом", - заявив Перрі.

Крім того, він назвав вражаючою і потужною промову Зеленського в Раді.

"У нас не дуже численна, але дуже значима група людей, які прибули зі США на цю подію. Вже говорилося. Якби у нас було кілька днів запасу для приготування, наша делегація була б уп'ятеро більшою. Адже народ США стоїть поряд з народом України. Промова президента Зеленського була вражаючою і потужною", - заявив Перрі.

Він додав, що одна з найяскравіших ілюстрацій свободи України - це свобода економіки.

"Вибори були для народу України, а не для нього. США будуть продовжувати підтримувати народ України в захисті незалежності і прагнення до свободи, одна з найяскравіших ілюстрацій свободи - це свобода економіки", - заявив Перрі.

Як повідомлялося, в Кремлі не стали вітати Зеленського з інавгурацією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...