Сьогодні: 25.08.2019
21.05.19 185 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У Зеленського розповіли про підготовку закону про імпічмент

Президент готовий підписати закон про імпічмент в перший же день, коли він надійде з Верховної Ради, запевнив радник Зеленського.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Команда президента Володимира Зеленського готує проект закону про імпічмент главі державі, і ця робота наближається до завершення. Про це сказав радник президента з юридичних питань Андрій Богдан, повідомляє Українська правда у вівторок, 21 травня.

"Текст (законопроекту - ред.) на сьогодні розробляється вченими, потуг серед вчених було багато, але ми близькі до завершення, і наш проект ми спочатку поставимо на публічне обговорення, а потім подамо на розгляд Верховної Ради", - сказав Богдан на брифінгу.

За його словами, відповідну ініціативу обов'язково подаватимуть до парламенту.

Водночас Богдан заявив, що питання про те, коли закон про імпічмент ухвалять, потрібно адресувати до Верховної Ради.

"Ми готові підписати цей закон в перший же день, коли він надійде з Верховної Ради до Адміністрації президента", - запевнив радник Зеленського.

Раніше в квітні колишній глава держави Петро Порошенко заговорив про закон про імпічмент президента. У парламенті відбулася дискусія щодо цього, але до голосування справа так і не дійшла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...