Сьогодні: 25.08.2019
23.05.19 114 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Новий глава Генштабу Хомчак: Я повинен покласти своє життя, щоб змінити в армії все, щоб люди не гинули

Глава Генерального штабу Збройних сил України Руслан Хомчак заявив, що від сьогодні починає займатися питаннями кадрових змін у відомстві.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Хомчак розповів, що починає займатися питанням кадрових змін у Генштабі.

"Я сьогодні починаю заслуховувати посадових осіб, командувачів, заступників, де ми будемо визначатися з внеском кожного, з реальним станом справ і приймати рішення. Я єдине можу сказати, що жодного кадрового рішення не буде прийнято емоційно чи з тим підходом, що "той мені подобається чи ні". Жодних особистих стосунків, тільки оцінка результату діяльності, результату стану справ на тій ділянці відповідальності, за яку вони відповідають, і після цього прийняття рішення",– зазначив Хомчак.

Він додав, що буде заслуховувати посадових осіб Генштабу для оцінювання внеску у розвиток держави.

"Як тільки я завершу заслуховування, як тільки я прийму посаду, я даю пропозиції міністру оборони і ту категорію, яку призначає президент України. Я думаю, що затягування у прийнятті кадрових рішень не буде",– підкреслив новий глава Генштабу.

Відповідаючи на запитання журналіста про завершення розслідування щодо Іловайського котла, Хомчак сказав, що ця інформація закрита, усе, що він знав, він розповів слідству. Він додав, що особисто зацікавлений у тому, щоб розслідування завершилося якнайшвидше.

"Я шкодую про одне: що під час виходу з Іловайська загинуло стільки людей. Я теж мав можливість загинути. Що б про мене чорне не говорили, я виходив разом із тими людьми, із тими бійцями добровольчих батальйонів, і я залишився живий. І якщо Бог зберіг мені життя, то я повинен покласти своє життя для того, щоб змінити в армії все що можна, щоб люди не гинули",– підкреслив Хомчак.

Президент України Володимир Зеленський 21 травня звільнив із посади начальника Генерального штабу Віктора Муженка, призначивши на його місце генерал-лейтенанта Руслана Хомчака, який разом із групою командирів і солдатів зумів вийти з Іловайського котла зі зброєю в руках.

Хомчак обіймав посаду першого заступника командувача Сухопутних військ України, командира оперативного командування "Південь". Із лютого 2017 року і до призначення начальником Генштабу ЗСУ обіймав посаду головного інспектора Міністерства оборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...