Сьогодні: 25.08.2019
23.05.19 171 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

НСЖУ висунув вимогу до уряду засудити поведінку чиновника, який перешкоджав журналісту

Після засідання Кабміну головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів Ігор Конопацький зірвав журналістам зйомку, заявили в Національній спілці журналістів України.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Інцидент стався 15 травня після засідання Кабінету Міністрів. Тимофійчук хотів узяти коментар у міністра юстиції України Павла Петренка, однак його не пропустив Конопацький. Журналіст опублікуваввідео конфлікту з чиновником на своїй сторінці у Facebook.

https://www.facebook.com/timofiychuk/videos/2370244469693616/

На думку медіа-юриста, секретаря НСЖУ Валерія Макеєва, Конопацький свідомо і навмисно здійснює дії щодо перешкоджання законній професійній діяльності журналіста.

"Є редакційне завдання журналіста, підстави перебування журналіста на заході, акредитація. Журналіст чітко повідомляє нападнику про наміри і підстави своїх дій. Однак Конопацький діє цинічно і зухвало, демонструє свою неповагу до професійних дій журналіста. Є ознаки злочину за ст. 171 КК. Таке правопорушення карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років",– підкреслив Макеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...