Сьогодні: 25.08.2019
31.05.19 152 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

СБУ вилучила дві тонни бурштину в Київській області

Під час обшуку виявлено та вилучено п'ять верстатів для обробки дорогоцінного каменю, а також 80 мішків з січнем-сирцем.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Співробітники Служби безпеки України вилучили майже 2 тонни бурштину з нелегального цеху в Київській області, який організував уродженець іноземної держави. Про це напередодні повідомилапрокуратура Житомирської області.

"Під час обшуку виявлено та вилучено п'ять верстатів для обробки дорогоцінного каменю, 80 мішків із січнем-сирцем загальною вагою майже дві тонни", - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі додали, що зараз триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення правил охорони або використання надр, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене групою осіб за попередньою змовою (ч. 4 ст. 240 КК України).

У наглядовому відомстві нагадали, що незаконна діяльність "бурштинового" ділка, була припинена в лютому цього року. Тоді в Одеській області було вилучено рекордну партію бурштину - понад шість тонн.

При цьому чоловік продовжував здійснювати протиправну діяльність і організував на Київщині в Васильківському районі нелегальне виробництво з обробки незаконно добутого бурштину. Зараз вирішується питання про накладення арешту на вилучені матеріальні цінності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...