Сьогодні: 25.08.2019
04.06.19 123 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У Херсоні повістки у військкомат вручали на прохідній заводу - соцмережі

Вранці військові прийшли на прохідну в супроводі поліції і сказали, що будуть вручати повістки.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Херсоні працівники військкомату вручали повістки на прохідній місцевого суднобудівного заводу. Про це повідомив Андрій Піскун у пабліку уFacebookу вівторок, 4 червня.

За його словами, сьогодні вранці військові прийшли на прохідну в супроводі поліції і сказали, що будуть вручати повістки.

"Люди спокійно йдуть на роботу, військові запитують чоловіків, скільки їм років, і тим, хто підходить за віком, починають вручати повістки та в досить грубій формі просять проїхати з ними. Хто відмовляється, того нахабно хапають за руки і намагаються силою витягнути з прохідної. Все це відбувається з мовчазного схвалення поліції", - повідомив Піскун і додав, що за людей заступилася охорона суднобудівного і робітники, які проходили повз.

Нагадаємо, Кабмін збільшив чисельність осіб, які підлягають призову на строкову військову службу в квітні-червні, до 18 тисяч 752.

Також повідомлялося, що в Рівненській області жінка вкусила співробітника військового комісаріату під час вручення повістки її 21-річному сину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...