Сьогодні: 25.08.2019
04.06.19 125 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

У Рівному від кору померла тримісячна дівчинка

Дитина, яка у віці трьох місяців померла від кору, заразилася від матері, що захворіла під час вагітності.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Дівчинка народилася від мами, яка під час вагітності захворіла на кір. Дитина народилася передчасно і при народженні мала вроджений кір. Вірус кору вразив мозок та легені дитини. Були надані необхідні реанімаційні заходи, однак урятувати дитину не вдалося. Діагноз кір підтверджений лабораторно у вірусологічних лабораторіях",– ідеться в повідомленні.

У центрі зазначили, що тільки минулого тижня в області на кір захворіло 74 людини, серед них 60 дітей.

Кір– гостре інфекційне вірусне захворювання, яке може призвести до летального результату. Основні симптоми хвороби: висока температура, запалення слизових оболонок порожнини рота і верхніх дихальних шляхів, кон'юнктивіт, плямисто-папульозний висип на шкірі і загальна інтоксикація. Специфічного лікування кору немає, ідеться в релізі.

Всесвітня організація охорони здоров'я повідомляла, що кількість хворих на кір у Європі у 2018 році становила понад 82 тис. осіб, водночаснайбільше хворих було в Україні– 53 тис. осіб. У 2018 році в Європі від кору померло 72 людини, із них 16– на території України. У ВООЗ підкреслили, що причиною спалаху кору в Україні є низький рівень вакцинації.

Станом на кінець травня від початку року на кір захворіло понад 50 тис. українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...