Сьогодні: 25.08.2019
04.06.19 150 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Україна і НАТО проведуть додаткові навчання

Альянс продовжить допомагати Україні. На кібербезпеку і медичну реабілітацію виділять понад 40 млн євро.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

НАТО і Україна в липні проведуть додаткові спільні навчання в Чорному морі. Про це у вівторок, 4 червня, заявив генсек альянсу Єнс Столтенберг на прес-конференції з президентом України Володимиром Зеленським у Брюсселі, пише .

"У липні пройдуть додаткові навчання в Чорному морі разом з Україною", - сказав він.

Столтенберг також заявив, що НАТО продовжить допомагати Україні. За словами генсека НАТО, більш як 40 млн євро виділять на кібербезпеку і медичну реабілітацію.

"Ми також продовжуємо надавати потужну практичну підтримку в різних сферах. Більше 40 млн євро будуть виділені на кібербезпеку і медичну реабілітацію. Союзники НАТО також допомагають у військових тренуваннях Збройних сил України, і кожен день наші радники підтримують реформи у сфері безпеки і оборони", - зазначив він.

Зеленський у свою чергу висловив надію на відновлення роботи Комісії НАТО-Україна, яка зараз заблокована Угорщиною. "Ми сподіваємося, що буде відновлений наш регулярний діалог в рамках Комісії НАТО-Україна", - сказав він.

Перед цим Зеленський розповів про майбутні переговори в Мінську з врегулювання ситуації на Донбасі.

Нагадаємо, навчання НАТО в Чорному морі Морський щит-2019 відбулися у квітні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...