Сьогодні: 17.06.2019
10.06.19 181 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Експерти встановили смартфони з найкращими камерами

Рейтинг включає пристрої, камери яких є найкращими для певних завдань зйомки.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Фахівці видання DP Review склали перелік смартфонів, що мають найкращі у світі камери. Кожен із пристроїв у списку оснащений камерою, яка є найбільш ефективною для виконання конкретних завдань зйомки. Про цезазначаєтьсяна сайті DP Review.

Список включив п'ять номінацій, і зокрема - універсальний смартфон, для зйомки відео, найкращий зум і портрети, а також найкраща бюджетна камера.

Найбільш універсальним виявився Pixel 3, який добре себе проявив як при зйомці пейзажів, архітектури, людей, предметів, так і при виконанні багатьох інших завдань. Він має камеру на 12,2 Мп з апертурою f/1.8 і розміром пікселя в 1,4 мікрона.

Для створення відео найкращим визнали iPhone XS. З його допомогою власник може створювати відеоролики у здатності 4K і з частотою 60 кадрів на секунду, при цьому випереджаючи за результатом своїх суперників.

Huawei P30 Pro лідирував за можливостями зуму. З його допомогою зображення можна збільшити за рахунок оптики в п'ять разів. До того ж, пристрій оснащений гібридним 10-кратним зумом.

Портретна зйомка найбільш ефективно вдається, знову ж таки, смартфону Pixel 3. Зокрема, це і найбільш виразне виділення контуру людини, і розмитість фону. Інші смартфони такого ефекту домогтися не можуть.

І нарешті, найкраща бюджетна камера виявилася у більш доступній моделі Pixel 3a. Його камера аналогічна тій, яку отримала топова версія лінійки, а тому їх результат ідентичний.

Раніше повідомлялося, що експерти встановили найбільш продаваний за останній рік смартфон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Глава Huawei визнав, що американські санкції можуть звести нанівець перевагу компанії перед конкурентами.
На мосту по бульвару Дружби народів біля ТРЦ Ocean Plaza в Києві сталася ДТП за участю кількох автомобілів, є загиблі.
Віктору Новицькому призначили штраф у півмільйона рублів, але відразу його скасували через знаходження рибалки в СІЗО.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...