Сьогодні: 25.08.2019
10.06.19 195 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Експерти встановили смартфони з найкращими камерами

Рейтинг включає пристрої, камери яких є найкращими для певних завдань зйомки.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Фахівці видання DP Review склали перелік смартфонів, що мають найкращі у світі камери. Кожен із пристроїв у списку оснащений камерою, яка є найбільш ефективною для виконання конкретних завдань зйомки. Про цезазначаєтьсяна сайті DP Review.

Список включив п'ять номінацій, і зокрема - універсальний смартфон, для зйомки відео, найкращий зум і портрети, а також найкраща бюджетна камера.

Найбільш універсальним виявився Pixel 3, який добре себе проявив як при зйомці пейзажів, архітектури, людей, предметів, так і при виконанні багатьох інших завдань. Він має камеру на 12,2 Мп з апертурою f/1.8 і розміром пікселя в 1,4 мікрона.

Для створення відео найкращим визнали iPhone XS. З його допомогою власник може створювати відеоролики у здатності 4K і з частотою 60 кадрів на секунду, при цьому випереджаючи за результатом своїх суперників.

Huawei P30 Pro лідирував за можливостями зуму. З його допомогою зображення можна збільшити за рахунок оптики в п'ять разів. До того ж, пристрій оснащений гібридним 10-кратним зумом.

Портретна зйомка найбільш ефективно вдається, знову ж таки, смартфону Pixel 3. Зокрема, це і найбільш виразне виділення контуру людини, і розмитість фону. Інші смартфони такого ефекту домогтися не можуть.

І нарешті, найкраща бюджетна камера виявилася у більш доступній моделі Pixel 3a. Його камера аналогічна тій, яку отримала топова версія лінійки, а тому їх результат ідентичний.

Раніше повідомлялося, що експерти встановили найбільш продаваний за останній рік смартфон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...