Сьогодні: 25.08.2019
12.06.19 194 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Суд призупинив ліцензію авіакомпанії SkyUp

В авіакомпанії говорять, що вже оскаржили рішення суду, який, на їхню думку, не мав права призупиняти ліцензію.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Баришівський суд Київської області ухвалив призупинити дії ліцензії української авіакомпанії SkyUp Airlines. Про це йдеться в ухвалі суду від 24 травня.

У документі наголошується, що дане рішення було прийнято в зв'язку з позовом Пасенко Оксани, з посиланням на системне невиконання зобов'язань перед клієнтами, затримки рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

У свою чергу, в авіакомпанії вже повідомили, що дане визначення було оскаржене SkyUp в Київському апеляційному суді 5 червня.

"Найближчим часом визначення повинно бути переглянуто в апеляційному порядку, оскільки не має під собою жодних законних підстав. Ми очікуємо законного рішення. Крім того, суд даної інстанції не мав права виносити ухвалу щодо призупинення дії ліцензії на право здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів повітряним транспортом, оскільки регуляторами в сфері авіаперевезень є Міністерство інфраструктури України та Державіаслужба України", - заявили в прес-службі перевізника.

Зазначається, що неправомірність дій судді підтверджує той факт, що підставою для прийняття ним ухвали про призупинення ліцензії SkyUp став позов від людини, яка ніколи не купувала квитки в SkyUp Airlines і, відповідно, ніколи не була її клієнтом.

"Виходячи з вищесказаного, дане визначення ніяк не впливає на господарську діяльність компанії, а є лише наслідком недобросовісної конкуренції. SkyUp Airlines працює в звичайному режимі, всі рейси виконуються відповідно до заявленого розкладу", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що літак Boeing 737-800 компанії SkyUp зламався під час першого польоту і повернувся в аеропорт вильоту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...