Сьогодні: 25.08.2019
12.06.19 158 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Токаєв склав присягу президента Казахстану

На інавгурації президента Казахстану Касима-Жомарта Токаєва був присутній перший президент країни Нурсултан Назарбаєв.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Текст присяги Токаєв виголосив державною мовою. За словами Токаєва, він урочисто клянеться "вірно служити народу Казахстану, суворо дотримуватись конституції та законів Казахстану, гарантувати права і свободи громадян, сумлінно виконувати покладені високі обов'язки президента Республіки Казахстан".

Потім виконали державний гімн, а голова Центральної виборчої комісії Казахстану вручив Токаєву посвідчення президента країни.

На інавгурації Токаєва був присутній перший президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв. Новий президент зазначив, що Казахстан "продовжить конструктивний багатовекторний зовнішньополітичний курс", повідомляє "Интерфакс-Казахстан".

19 березня президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв після 30 років правління оголосив про відставку. Повноваження глави держави передали спікеру верхньої палати парламенту Касиму-Жомарту Токаєву. Позачергові вибори президента Казахстану відбулися 9 червня 2019 року. На посаду президента претендувало дев'ятеро кандидатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...