Сьогодні: 25.08.2019
12.06.19 104 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Високі підбори шкідливі для здоров'я - Супрун

Носіння взуття на високих підборах загрожує болями в суглобах і спині та збільшує ризик травмуватися.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Високі підбори можуть завдати шкоди здоров'ю. З такою заявою виступила виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Про це чиновниця написала на своїй сторінці в Facebook, посилаючись на наукове дослідження 2017 року.

Супрун наголосила, що жінки можуть носити взуття на високих підборах, якщо їм комфортно, але роботодавці "ні в якому разі не повинні змушувати жінок носити підбори".

Таке взуття може завдати шкоди здоров'ю. Зокрема, підвищується ризик появи наростів, мозолів, болів у м'язах, колінах і спині. Також взуття на підборах підвищує ризик отримати серйозні травми і переломи.

Взуття на підборах змінює механіку ходи, більше тиску йде на коліна і передню частину стопи. Це може привести до вальгусної деформації стопи - "випадання" кістки великого пальця стопи з суглоба.

Пі цьому Супрун зазначила, що багато досліджень довели позитивний вплив взуття на підборах на впевненість жінок у собі.

Раніше повідомлялося, що була встановлена межа фізичної витривалості людини. Також писалося про те, що було названо обов'язкову умову для довголіття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Найближчим часом очікується передача ще двох тисяч пістолетів-кулеметів MP-5, які турецький завод випускає з 1984 року.
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...