Сьогодні: 22.08.2019
12.06.19 171 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Посли ЄС погодили продовження "кримських санкцій" проти РФ

Рада ЄС має ухвалити рішення про продовження санкцій проти РФ, пов'язаних з інвестуванням в окупований Крим, найближчими тижнями, повідомив брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Постійні представники ЄС сьогодні вирішили продовжити заборону на інвестиції блоку щодо Криму ще на один рік",– написав він.

Журналіст зазначив, що офіційне продовження буде найближчими тижнями.

Рішення послів ЄС привітав постійний представник України при Євросоюзі Микола Точицький.

"Вітаю погодження постпредами країн ЄС рішення про продовження "кримських санкцій" та сподіваюся на його швидке затвердження Радою ЄС. Закликаю ЄС посилити тиск на РФ у відповідь на нові репресії проти кримських татар і указ керівництва РФ про "паспортизацію" українців Криму",– написав він у Twitter.

Востаннє ЄС продовжував санкції проти РФу березні 2019 року. Ішлося про індивідуальні санкції.

У списку санкцій ЄС є 170 фізичних і 44 юридичні особи, повідомляютьна сайті Ради Європейського союзу. До санкцій входять заборона на поїздки й заморожування активів. Крім того, європейським компаніям заборонено надавати кошти фігурантам списку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...