Сьогодні: 19.07.2019
18.06.19 146 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Об'єднання з "Нацкорпусом" і "Правим сектором" підвищило шанси ВО "Свобода" на проходження в парламент – політолог

В електоральній ніші правих партій немає конкуренції, а їхній виборець послідовно голосує за націоналістів і завжди приходить на вибори, зазначив доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, політолог Петро Олещук.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Він вважає, що завдяки об'єднанню українським правим партіям вдалося мобілізувати свій електорат, і це дає їм змогу претендувати на достатній рівень підтримки на парламентських виборах.

"Об'єднання підвищує їхні шанси на проходження у Верховну Раду, це дозволяє мобілізувати виборця і привести його на виборчі дільниці. Я розцінюю їхні шанси як достатньо непогані",– зазначив експерт.

Олещук зазначив, що об'єднані націоналісти мають кілька переваг перед своїми опонентами, перша з яких– це відсутність конкуренції в межах електоральної ніші, ще одна– послідовність виборців, які зазвичай підтримують праві партії.

"У них немає серйозного конкурента в цій електоральній ніші. Значить, вони зможуть мобілізувати весь націоналістичний електорат, який зараз може розчаровуватися в інших політичних проектах. По-друге– явка: я не очікую дуже високої явки, а виборець націоналістів завжди послідовний і приходить на вибори. У принципі, вони просто реалізували запит свого виборця в контексті п'ятірки й у контексті об'єднання",– пояснив експерт.

https://www.facebook.com/Ukrainianradioua/videos/424593631604282/

На 21 липня в Україні призначено дострокові вибори у Верховну Раду. Вони мають відбутися зачиннимвиборчим законодавством, яке передбачає змішану систему виборів (225 депутатів обирають за пропорційною системою; 225– за мажоритарною), закриті партійні списки і п'ятивідсотковий прохідний бар'єр.

9 червня в Києві відбувся з'їзд політичної партії "Національний Корпус" і ВО "Свобода", під час якого сторони підписали меморандум про об'єднання. У дострокових парламентських виборах партії візьмуть участь у складі єдиної політичної сили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За даними головної редакторки проєкту "Слідство.Інфо" Анни Бабинець, слідчі перевіряють інформацію, яку надав їм колишній генпрокурор Віктор Шокін. Раніше він говорив ЗМІ, що вбивства Павла Шеремета та Георгія Гонгадзе взаємопов'язані.
В аеропорту Бориспіль прикордонники затримали п'ятьох іноземців з підробленими документами.
У боксерському ринзі лідер "Національного корпусу" і другий номер у списку ВО "Свобода" Андрій Білецький хотів би зустрітися з головою політради "Опозиційної платформи – За Життя" Віктором Медведчуком.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...