Сьогодні: 22.08.2019
12.07.19 167 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Астрономи виявили біля чорної діри аномалію

На відстані 130 мільйонів світлових років космічний телескоп Hubble виявив дуже незвичайну чорну діру.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У серці спіральної галактики NGC 3147 лежить надмасивна чорна діра, яка "не може існувати". Вона була виявлена ​​за допомогою телескопа Hubble. Про цепишеCNET.

Таємнича чорна діра, що, приблизно, в 250 мільйонів разів важча за Сонце, докладно описана в астрономічному журналі Monthly Notices of the Royal Astronomical Society. Вона спантеличує астрономів тим, що оточена тонким диском, відомим як акреційний диск, що містить сміття і газ.

Вчені вперше спостерігають подібне явище і вважають, що даний диск там існувати не повинен.

Чорна діра в центрі NGC 3147, на відстані близько 130 мільйонів світлових років від Землі, "в поганому стані". Недостатню кількість матеріалу було захоплено її величезним гравітаційним полем, що означає "голодування" чорної діри.

Такого роду чорні діри зазвичай не утворюють акреційних дисків, які є атрибутом "ситих" чорних дірок. Але у цієї конкретної чорної діри є диск, який рухається навколо неї зі швидкістю 10 відсотків від світлової, що руйнує існуючі уявлення вчених.

Раніше повідомлялося, що фахівці виявили дві "танцюючих" чорних діри, які обертаються одна навколо одної.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...