Сьогодні: 22.08.2019
16.07.19 164 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Знайдено спосіб, що зламали Instagram за десять хвилин

Соцмережа містить уразливість, що дозволяє отримати доступ до аккаунту будь-якого користувача.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Спеціаліст в галузі кібербезпеки Лаксман Мутійя виявив в соціальній мережі Instagram вразливість, яка дозволяє отримати доступ до будь-якого аккаунту всього за десять хвилин. Про це він детально розповів у власному блозі.

Йдеться про недосконалість системи відновлення пароля, яка відправляє на смартфон або електронну пошту користувача повідомлення з цифровим кодом з метою отримати підтвердження, що пароль змінює саме він.

На думку експерта, відправивши мільйон кодів, можна в підсумку знайти вірну комбінацію. Єдиною заковикою є обмеження соцмережі на кількість можливих запитів.

Мутійя зміг обійти обмеження, використовуючи тисячі IP-адрес для відправки кодів. Він також встановив, що для злому будь-якого Instagram-аккаунта потрібно п'ять тисяч і IP-адрес, з яких повинна здійснитися відправка мільйона запитів.

Він уточнив, що ресурс для реалізації такого злому можна придбати за порівняно невелику суму в 150 доларів.

Раніше повідомлялося, що в популярному месенджері WhatsApp була виявлена нова уразливість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...