Сьогодні: 22.08.2019
16.07.19 179 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Мер Дніпра на два місяці закрив міст після спору із Зеленським

Новий міст буде закрито на ремонт аж до дня міста - 14 вересня. Якщо ремонт зробити не встигнуть, Філатов піде у відставку.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

У Дніпрі майже на два місяці закривають Новий міст міста. Про це повідомив мер Дніпра Борис Філатов у Facebook.

Міст закриють на ремонт з 18 липня. Відкрити планують 14 вересня, як і було обумовлено в парі між Філатовим і президентом Володимиром Зеленським.

"Ви ж усі, включаючи Володимира Олександровича, хотіли швидше, правда? Доведеться тепер потерпіти. Ніхто не обіцяв, що буде легко", - написав Філатов.

Він уточнив, що міст ремонтуватиметься винятково коштом міста, і поскаржився на відсутність кваліфікованих мостобудівників в Україні.

За його словами, за проєктом міст необхідно ремонтувати два роки: "Хоча це нікого не цікавить. Це потрібно було робити з повним перекриттям, але ми не могли на два роки закрити основну магістраль і ремонтували його частинами".

Як повідомлялося, під час візиту в Дніпро Зеленський запропонував Філатову парі, що якщо міст до 14 вересня не відремонтують, то міський голова піде у відставку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...