Сьогодні: 22.08.2019
19.07.19 102 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Прикордонники заявили про бум фальшивих документів

В аеропорту Бориспіль прикордонники затримали п'ятьох іноземців з підробленими документами.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

В аеропорту Бориспіль прикордонники виявили чотирьох громадян Туреччини з підробленими документами та іранця з чужим паспортом. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Так, 16-річний хлопець і троє чоловіків 32-х і 42-х років прибули в Україну з Туреччини різними авіарейсами два дні тому, їх впустили в країну. 19 липня всі четверо прибули до аеропорту і планували вилетіти з України - одні до Швейцарії, інші в Бельгію.

"Їх поїздки відкладуться на невизначений термін, адже під час контролю прикордонники виявили, що надані ними на контроль паспорти - підроблені. Під час бесіди іноземці повідомили, що кожен, щоб безперешкодно потрапити в країни Європи, нібито в Києві заплатив по 2 тисячі євро за виготовлення підроблених документів", - йдеться в повідомленні.

Всіх затриманих прикордонники притягнули до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину державного кордону.

Їм заборонили в'їзд на територію України терміном на 3 роки, їх повернули назад авіарейсом до Туреччини.

Крім того, під час перевірки пасажирів, які прямували до Лондона транзитом через Київ, 41-річний громадянин Ірану надав прикордонникам чужий паспортний документ на ім'я 49-річного громадянина Кіпру.

Іранець розповів, що чужий паспорт придбав у Стамбулі за 5 тисяч євро для подорожей по Європі. Зараз іноземець, вже з цим паспортом, чекає зворотного рейсу в Тегеран.

Нагадаємо, в Угорщині засудили понад 50 українцівза підробку документів. Найбільші терміни отримали двоє обвинувачених, які мають подвійне громадянство України та Угорщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...