Сьогодні: 22.08.2019
19.07.19 157 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Шокіна допитали у справі Шеремета – журналістка Бабинець

За даними головної редакторки проєкту "Слідство.Інфо" Анни Бабинець, слідчі перевіряють інформацію, яку надав їм колишній генпрокурор Віктор Шокін. Раніше він говорив ЗМІ, що вбивства Павла Шеремета та Георгія Гонгадзе взаємопов'язані.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Вона нагадала, що в інтерв'ю "Стране" 5 липня Шокін стверджував, що замовником убивства Шеремета є людина, яка "обіймала раніше й обіймає зараз досить високий пост". У 2017 році ексгенпрокурор говорив, що між цим злочином і вбивством Георгія Гонгадзе у2000 році є зв'язок.

"Сподіваюся, колишній генпрокурор відповідає за свої слова і розуміє, що гратися з убивствами журналістів заради відбілювання власного іміджу не варто. Зараз слідчі перевіряють сказане Шокіним під час допиту",– повідомила Бабинець.

https://www.facebook.com/anna.babinets.1/posts/2891986257692629

Шокін підтвердив виданню "ГОРДОН", що був на допиті у справі Шеремета, але пояснив, що його деталі розкривати не має права.

Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві внаслідок підриву машини, що належала співзасновниці видання "Українська правда", цивільній дружині журналіста Олені Притулі. Прокуратура кваліфікувала інцидент як умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох людей.

Слідство розглядало чотири версії мотивів убивства Шеремета: професійну діяльність, особисті неприязні стосунки, дестабілізацію ситуації в Україні, вбивство через помилку (замість Притули).

20 липня 2018 року заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін заявив, що "людину, яка може бути причетною до вбивства Шеремета, встановили, але не ідентифікували".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...