Сьогодні: 22.08.2019
23.07.19 130 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Визначено найкращу європейську країну для купівлі житла

Найлегше накопичити на власну нерухомість можуть португальці. На це в середньому піде 3,8 року.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Фахівці встановили, що жителі Португалії можуть швидше за інших накопичити на власне житло. Про це говорять дані дослідження, проведеного міжнародною консалтинговою компанією Deloitte.

Згідно зі статистикою, в Португалії буде потрібно відкладати в середньому 3,8 року для придбання власної нерухомості. Це найвищий показник серед інших країн Євросоюзу.

На другому місці йдуть Бельгія та Данія, де збирати доведеться близько п'яти років. А слідом за ними йдуть Австрія, Італія та Угорщина. У цих країнах накопичити на нерухомість можна за період від 5,7 до 7,1 року.

У Польщі власне житло можна придбати за 7,5 років, а в Хорватії - за 7,9 років.

Найдовше у Європі змушені збирати жителі Чехії - на це буде потрібно 11 років. Досить тривалий період накопичення відзначається в Латвії та Великобританії - 10,1 і 9,4 року.

Раніше повідомлялося, що експерти назвали найдешевші і найдорожчі країни світу для життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...