Сьогодні: 22.08.2019
24.07.19 139 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Омбудсмен РФ не знає про домовленості щодо моряків

Москалькова знає тільки про те, що Денісова просила ФСБ замінити запобіжний захід морякам на поручительство.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова не підтвердила слова української колеги Людмили Денісової про досягнення домовленості про звільнення українських моряків, повідомляєТАССу середу, 24 липня.

"Людмила Денісова звернулася через МЗС у ФСБ з проханням замінити запобіжний захід українським морякам у вигляді позбавлення волі на запобіжний захід у вигляді поручительства і запропонувала себе поручителем. Ні про які рішення з цього питання мені не відомо", - сказала Москалькова.

Раніше сьогодні Денісова заявила, що домовленості про повернення українських моряків досягнуті і вже ведеться оформлення документів.

Нагадаємо, 17 липня в Росії продовжили арешт на три місяці українським морякам.

В кінці листопада 2018 року російський спецназ захопив три українські кораблі на підході до Керченської протоки.

В ході атаки були затримані 24 українських моряки, яких утримують у СІЗО в Москві. РФ висунула їм обвинувачення в "незаконному перетині кордону".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...