Сьогодні: 22.08.2019
02.08.19 122 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Біля моста в Станиці Луганській знайшли понад 30 мін

У період з 1 по 10 серпня 2019 року підрозділи ДСНС здійснюватимуть розмінування ділянок уздовж зруйнованого автомобільного моста.

Про це повідомляє видання Корреспондент.

Станом на п'ятницю, 2 серпня, піротехнічні підрозділи ДСНС, які проводять розмінування прилеглої територіїї до ушкодженого моста через Сіверський Донець у Станиці Луганській знайшли 31 міну, повідомляє МВС України.

"ДСНС проводить розмінування в Станиці Луганській: біля моста знайшли 31 міну. ​​В період з 1 по 10 серпня підрозділи ДСНС здійснюватимуть розмінування ділянок уздовж зруйнованого автомобільного моста через річку Сіверський Донець на глибину 30 метрів по обидва боки", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сторінці МВС.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський заявив про готовність дати сепаратистам вісім днів, щоб почати будувати міст біля Станиці Луганської і вже через місяць він повинен бути готовий. В іншому випадку, Україна готова сама почати будувати міст, але незаконні збройні формування повинні розібрати свої укріплення.

Сепаратисти, своєю чергою, заявили, що вважатимуть актом агресії ремонт моста в Станиці Луганській українською стороною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...