Сьогодні: 22.08.2019
12.08.19 113 ПОДІЇ ОГЛЯД ЗМІ

Князєв: Через незаконне видобування бурштину північну частину України можуть визнати зоною екологічної катастрофи

Проблема незаконного видобування бурштину набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках, повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Я вже не кажу про катастрофічні екологічні наслідки, спричинені варварським методом відкритого видобування бурштину. Тільки за приблизними підрахунками, у трьох регіонах копачами пошкоджено понад 6 200 га земель лісового фонду і понад 1 тис. га земель сільськогосподарського призначення",– сказав Князєв.

Він додав, що за таких умов "фактична відсутність механізму проведення природоохоронних і відновлювальних робіт може призвести до необхідності визнання північної частини держави зоною надзвичайної екологічної катастрофи".

Він підкреслив, що проблема набула масового характеру у 2014 році і загострилася у 2015–2016 роках.

Бурштин в Україні видобувають у Волинській, Житомирській та Рівненській областях. Улітку 2015 року п'ятий президент України Петро Порошенко заявляв, що 90% бурштину в Україні видобувають нелегально за підтримки правоохоронних органів.

За інформацією народної депутатки від Блоку Петра Порошенка, членкині комітету з питань податкової та митної політики Оксани Продан, щорічно через нелегальний видобуток бурштину Україна втрачає $100 млн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
На карті стану столичних пляжів біля кожного з них стоїть позначка у вигляді жовтого прапора, що означає, що купатися не рекомендується.
Годинник на руці героя Бреда Пітта на товстому шкіряному ремінці виявилися аксесуаром "з майбутнього".
Меттью Перрі, який зіграв у телешоу Черндлера Бінга, практично весь свій час проводить в апартаментах в готелі.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...